Miód Rzepakowy

45,00  z VAT
ogląda ten produkt

Miód Rzepakowy 1250g Pasieka Paulinka to wczesnowiosenny, jasny (biało-kremowy) miód o bardzo szybkiej krystalizacji i łagodnym, słodkim smaku. Dzięki wysokiej zawartości glukozy, boru i flawonoidów jest doskonały na serce, wątrobę oraz układ odpornościowy. Charakteryzuje się mazistą konsystencją (często kremowany) i jest ceniony za właściwości regenerujące organizm.

Potrzebujesz większej ilości?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
tel. 603 381 336
Kategoria: Marka: