Miód Akacjowy

45,00  z VAT
ogląda ten produkt

Miód Akacjowy 1250g Pasieka Paulinka to jeden z najjaśniejszych (jasnosłomkowy) i najłagodniejszych miodów o bardzo słodkim, kwiatowym smaku i długim procesie krystalizacji. Jest bogaty w fruktozę, dzięki czemu jest lekkostrawny i polecany przy dolegliwościach żołądkowych, a także przy wzmożonym wysiłku fizycznym i psychicznym.

Potrzebujesz większej ilości?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
tel. 603 381 336
Kategoria: Marka: